Witamy w PTS Rabka

Na przestrzeni ponad dwóch dekad działalności, firma PTS Rabka brała czynny udział w tworzeniu systemów znakowania, a także lokalizacji i zabezpieczania infrastruktury podziemnej.

więcej

Jesteśmy liderem w branży

Po 25 latach obecności nie tylko na rynku krajowym, ale również za granicą, oferujemy swoim klientom kompletny system służący do oznakowania, lokalizacji i zabezpieczenia infrastruktury podziemnej.

więcej

Nowe działy na stronie!

Wraz z nową stroną internetową prezentujemy nowe funkcjonalności. Jedną z nowych opcji w PTS Rabka jest lista aktualności. Zapraszamy do częstego odwiedzania tej, jak i innych nowych podstron.

więcej

Profesjonalne doradztwo

Masz gotowy projekt ? Pomożemy dobrać odpowiednie taśmy i pozostałe elementy systemu oznakowania. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantuje znalezienie najbardziej aktualnych i opłacalnych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu !

Oferta PTS RABKA

Telekomunikacja

Telekomunikacja

Kompletny system znakowania składający się z elementów ostrzegawczych oraz ostrzegawczo-lokalizacyjnych, które zapewniają możliwość dokładnego oznaczenia i późniejszej lokalizacji...

więcej
Gazownictwo

Gazownictwo

Bogata oferta taśm ostrzegawczych oraz pozostałych elementów systemu znakowania tras podziemnych, zgodnych z z obowiązującymi normami i standardami technicznymi.

więcej
Energetyka

Energetyka

Szeroki wybór taśm ostrzegawczych o sprecyzowanych parametrach, spełniających ogólnie przyjęte standardy oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb operatorów sieci energetycznych.

więcej
Wodociągi

Wodociągi i Kanalizacja

Standardowe rozwiązania kompleksowo zabezpieczające trasy wodociągów i kanalizacji.

więcej
Drogownictwo

Drogownictwo

Szeroki wachlarz taśm ostrzegawczych ogrodzeniowych służących do zabezpieczenia terenu prowadzonych prac ziemnych lub robót drogowych z możliwością zastosowania indywidualnego nadruku.

więcej
Świat folii

Świat folii

Bogata oferta folii produkowanych w formie worków, rękawów foliowych lub półrękawów z możliwością zastosowania indywidualnego nadruku oraz dobrania precyzyjnych rozmiarów folii pod konkretne...

więcej

PTS Rabka działa na polskim rynku od 1991 roku.

Od początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją taśm lokalizacyjnych i ostrzegawczych. Na przestrzeni ponad dwóch dekad działalności, firma PTS Rabka brała czynny udział w tworzeniu systemów znakowania, a także lokalizacji i zabezpieczania infrastruktury podziemnej, zdobywając niezbędne doświadczenie pozwalające uzyskać pozycję lidera w branży.

Dlaczego warto wybrać PTS Rabka?

  • Pionier w systemie oznakowania , lokalizacji i zabezpieczenia infrastruktury na polskim rynku
  • Kompleksowy system produktów
  • 25 letnie doświadczenie w branży
  • Wyłączny dostawca produktów i usług do głównych operatorów sieci w Polsce
  • Gwarancja jakości oraz szybkie i terminowe realizacje zleceń
  • Identyfikacja nowych potrzeb klientów oraz fachowa pomoc przy realizowanych projektach

PTS Rabka Sp. z o.o.

Rokiciny Podhalańskie 203a

34-721 Raba Wyżna


NIP 735-000-94-42

REGON 492713776

KRS 0000405559

PKD 2524 Z

współpracujemy z: