Aktualności

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe logo przedsiębiorstwa PTS Rabka Sp. z o. o.

W ciągu minionego roku jako przedsiębiorstwo przeszliśmy wiele zmian, które wyniknęły ze zmodyfikowania strategii firmy. Odświeżyliśmy jej strukturę i przeformułowaliśmy nasze cele. Konieczne okazały się również zmiany kadrowe, dzięki którym od kilku miesięcy obserwujemy zdecydowany rozwój firmy PTS Rabka. 

W duchu wprowadzanych zmian zdecydowaliśmy się na zmianę identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa PTS Rabka. Logo, które znają Państwo od lat, powstało w pierwszych miesiącach istnienia PTS Rabka, prawie 30 lat temu. Chcieliśmy więc, aby poprzez zmianę naszego brandingu widoczne były wartości, które stanowią dla nas podstawę działalności.

Dlatego też, jako firma, która pamięta o swojej tradycji i wielu latach funkcjonowania na rynku, a jednocześnie jest nowoczesna i nie boi się zmian, staraliśmy się utrzymać skojarzenie pomiędzy poprzednim i nowym logo firmy. Zależało nam również na zaznaczeniu wyrazistości, która odwołuje się do naszej silnej pozycji na rynku. Ponieważ w dobie szerokiej konkurencji i w sytuacjach podszywania się pod PTS Rabka zależy nam na przejrzystości naszego przekazu, staraliśmy się, aby skojarzenie z naszą firmą było jednoznaczne. Dlatego też logo zostało uproszczone, a barwy firmowe ujednolicone. 

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie nowe logo firmy PTS Rabka będzie przez Państwa bezbłędne przywoływane w pamięci.

Zespół PTS Rabka sp. z o.o.

Bądź na bieżąco

Szanowni Państwo, informujemy, iż nasza strona korzysta z plików cookies. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale Polityka prywatności.

Akceptuję