PTS Rabka działa na polskim rynku od 1991 roku. Od początku swojej działalności firma zajmowała się produkcją taśm lokalizacyjnych i ostrzegawczych. Na przestrzeni ponad dwóch dekad działalności, firma PTS Rabka brała czynny udział w tworzeniu systemów znakowania, a także lokalizacji i zabezpieczania infrastruktury podziemnej, zdobywając niezbędne doświadczenie pozwalające uzyskać pozycję lidera w branży.

Dzisiaj po 25 latach obecności nie tylko na rynku krajowym , ale również za granicą, oferuje swoim klientom kompletny system służący do oznakowania, lokalizacji i zabezpieczenia infrastruktury podziemnej. W chwili obecnej portfolio produktowe składa się m.in. z: taśmy ostrzegawcze i taśmy lokalizacyjne, znaczniki elektromagnetyczne (markery), słupki oznaczeniowo – pomiarowe, multikanały technologiczne, studnie kablowe, płyty do ochrony kabli oraz wiele innych produktów połączeniowych i zabezpieczających sieci telekomunikacyjne, gazownicze, wodociągowe i energetyczne.

Dodatkowo firma zajmuje się także produkcją wszelkiego rodzaju folii LDPE oraz szerokiego asortymentu worków do selektywnej zbiórki odpadów. Wszystkie nasze produkty wykonane są z najlepszych i najtrwalszych materiałów oraz posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Więcej informacji na temat produktów, znajdą Państwo w zakładce „Produkty”.

Dlaczego PTS Rabka?

  • Pionier w systemie oznakowania , lokalizacji i zabezpieczenia infrastruktury na polskim rynku,
  • Kompleksowy system produktów,
  • 25 letnie doświadczenie w branży,
  • Wyłączny dostawca produktów i usług do głównych operatorów sieci w Polsce,
  • Gwarancja jakości oraz szybkie i terminowe realizacje zleceń,
  • Identyfikacja nowych potrzeb klientów oraz fachowa pomoc przy realizowanych projektach.

PTS Rabka Sp. z o.o.

Rokiciny Podhalańskie 203a

34-721 Raba Wyżna


NIP 735-000-94-42

REGON 492713776

KRS 0000405559

PKD 2524 Z

współpracujemy z: